Compunerile mele

Distribuiți
    Vizitato
    Vizitator

Compunerile mele

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Dec 11, 2008 8:37 pm

Voi incepe in a scrie o compunere facuta aseara duap ce am terminat de citit o carte :
    Stai in pat..Iti asterni gandurile pe o hartie...Dar oare tu stii ce faci?Oare chiar simti ceea ce scrii?Se pare ca da.Simti manuirea stiloului...Nu iti vine sa crezi ca deja ai scris cateva randuri...Si oare cum ai reusit sa scrii?Aaaaa...Gara.Ti-ai imaginat ca tii in mana o pana inmuiata in cerneala si te jucai cu ea.Dar oare prima litera cum ai scriso?
    Pai asta e usor...Te-ai gandit la sarpele vazut la televizor si i-ai facut tu ce i-ai facut de sta asa frumos.Dar televizorul stiu ce este?Ne spui tu...Este un..un ecran care...Dar ce conteaza>Oricum esti deja uimit de frumusetea caligrafiei tale.Ai manuit cerneala atat de bine incat ai reusit sa creezi ceva...Dar voi copii stiti ce este aceea o creatie literara?Tu stii...dar nu ne spui,,,OoPs...vA SpUn eU DaR mi s-a terminat cerneala.
    Multumesc :=)):
    Smiling_tear
    Administrator
    Administrator

feminin
    Numarul mesajelor : 2971
    Varsta : 20
    Respectarea regulilor :
    100 / 100100 / 100

Popularitate pe forum :
    900 / 100900 / 100

Status :: : m-am trezit de dimineata si mi-am trecut mana peste craniu. atunci mi-am amintit ca am uitat sa imi pun parul
    <b>old nick </b> : xo_toxic_rose
    Data de inscriere : 10/06/2008

Re: Compunerile mele

Mesaj Scris de Smiling_tear la data de Joi Feb 19, 2009 8:24 pm

Closed.

I'm not so popular.
    So what?

Subiecte similare

-

Acum este: Dum Dec 17, 2017 12:00 pm